Lida Moda, 2018 yılında Nigar Şen tarafından kurulmuş bir tesettür giyim mağazası ve online alışveriş sitesidir. Muhafazakar kadınlarımızın alışveriş deneyimini her şeyden üstün tutan, onların modaya olan tutkusundan ilham alan, yenilikçi tasarımlarla sektörde adını duyuran Lida Moda, tesettür giyim sektörüne modern bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır.


Tesettür giyim alanında kadınların tercihlerini önemseyen ve geri bildirimlerle markaya yön veren yaklaşımı ile Lida Moda, sektörde sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı amaçlayan Lida Moda, bir kadının gözünden dünyayı görmeyi amaçlamakta ve her kadının iyi giyinmeye hakkı olduğunu savunmaktadır.


Muhafazakar kadınların sürekli değişen moda anlayışını takip eden Lida Moda, her yaşa ve her bedene uygun olarak tasarlanan tesettür giyim ürünleri ile her daim mutlu müşteri deneyimini benimsemektedir.


Alışveriş, değişim, iptal ve iade süreçleriyle ilgili bilgi edinmek ya da aklınıza takılan herhangi bir konuda yanıt bulmak için Lida Moda Ekibi memnuniyetle hizmetinizdedir. Destek e-posta adresine mail göndererek, Lida Moda telefon numarasını arayarak ya da Whatsapp iletişim ve sipariş hattını kullanarak 7/24 iletişime geçmeniz mümkündür.


Kadın girişimcilerin ses getiren yenilikleri ve dünyaya yön veren yepyeni bakış açılarını destekleyen şirket anlayışı ile Lida Moda, Nigar Şen’in öncülüğünde her daim muhafazakar kadınlarımızın tesettür giyim ihtiyaçlarını karşılamayı; yeniliklere açık bakış açısı, sürekli istihdam ve yatırımlarla ülke ekonomisine katkı sağlamayı da misyon edinmiştir.


Sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir; prensibiyle çalışan Lida Moda, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek bugün ve gelecekte hizmet etmeye devam edecektir.